Neden forum sistemi açıldı?

Kullanıcı avatarı
Şiyar
Site Admin
Makaleler: 1
İletişim:

20 Şub 2019

Merhaba dostlar, buğün bir açıklama yapmak zorunda his ediyorum kendimi.
Çok uzun zamandır " Sosyal medya hesaplarından soru almıyorum" dememe rağmen hergün farklı sosyal medya hesaplarımdan sorular bana yönlendiriliyor, hangileri bu hesaplar? Whatsapp bildirim hattı, e-mail adresim, Facebook, instagram, twitter, facbook sayfalarım ve hatta bir şekilde telefonumu bulanlar var, en son bir dostuma ulaşıp onun kanalı ile evime gelen bile oldu.
Oysa ki Youtube benim en aktif olduğum sosyal mecra olup, sanıyorum ki benden başka abonelerine bu denli cevap veren başka biri yoktur.

Cevap vermediklerim güceniyor kızıyor, oysa ki benim de kendimce haklı nedenlerim var, neler mi?
1: Her gün neredeyse aynı soruları farklı kişiler için cevaplamak ne kadar mantıklı?
2: Boşuna mı o Youtube kanalını açtık? orada video izleyip birşey öğrenmeyeceksen oradan soru sormak yerine başka mecradan soru soracaksan kapatalım kanalı gitsin.

Bugün videomontaj.net domaini alıp, türlü zahmetlerle tasarımını elden geçirip kulanıma sunuyorum. youtube ve bu forum haricinde kesinlikle cevap vermeyecegim yine. Ayrıca bu site sayesinde sadece ben sorulara cevap vermek zorunda kalmayacağım artık herkes herkese cevap verebilecek, bilgisi dahilinde yardımcı olabilecektir.

Umarım beni anlayışla karşılar ve ortak bir video montaj platformu oluştururuz.
Şiyar Kendirci
Bozkaya
Makaleler: 0
İletişim:

20 Şub 2019

Kesinlikle haklısın dostum . Bizim insanımız her zaman bencilliğini gösterir. Surekli kendine özel ilgi ister o yüzden o saydığın platformlardan yazıyorlar. Halbuki ortak yerde yazsalar belki sormaya çekinen insanlar da senin verdiğin cevaptan faydalanacak ama bunu dusunemiyorlar sanırım.

“Forum duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Kimler Online

Toplam 21 kullanıcı çevrimiçi :: 1 kayıtlı, 0 gizli ve 20 misafir
Kayıtlı kullanıcılar: Google [Bot]
Bugüne kadar en çok 109 kişi 12 Haz 2019 tarihinde çevrimiçi oldu
Toplam 83 mesaj
Toplam 66 başlık
Toplam 120 üye
Yeni üyemiz buraxkorkmaz